01 Mart 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çocuklarımın elinden tutup gezmek istiyorum
01 Nisan 2012 Pazar 15:07

'Çocuklarımın elinden tutup gezmek istiyorum'

Çift kol nakli yapılan Atilla Kavdır, medyanın karşısına çıktı. Kısa süren basın toplantısında Kavdır'ın "Çocuklarımın elinden tutup gezmek istiyorum" sözleri duygusal anlar yaşanmasına ...

Çift kol nakli yapılan Atilla Kavdır, medyanın karşısına çıktı. Kısa süren basın toplantısında Kavdır'ın "Çocuklarımın elinden tutup gezmek istiyorum" sözleri duygusal anlar yaşanmasına neden oldu.

Akdeniz Üniversitesi’nde çift nakli yapılan Atilla Kavdır gazetecilerin karşısına çıktı.

Çok mutlu olduğunu söylerek söze başlayan Atilla Kavdır, "Tüm hocalarıma ve hastane personeline, organ bağışından bulunan aileye, bana kan veren halkımıza içtenlikle teşekkürler ediyorum" diye konuştu.

Kendisine yapmak istediği ilk şey sorulan Kavdır, "23 senedir kolsuz yaşadım. Yıllar sonra tekrar kollarıma kavuştuğum için çok mutluyum. İlk yapmak istediğim şey, çocuklarımın ellerinden tutup gezmek. Tekrar motosiklet kullanmak istiyorum, araba kullanmak istiyorum" dedi.

Kavdır, başarız olunduğu için geri alınan bacaklarıyla ilgili bir soruya ise "Geri alınan bacaklarım için hiçbir üzüntüm yok. Olmadı, olsaydı iyiydi. Ellerimin olması yeter bana" diye yanıt verdi.

Sağlığının iyi olduğunu vurgulayan Kavdır, "Kollarımı hissedebiliyorum. Dokunulduğunda kollarımı hissediyorum. Çok iyi durumdayım" diye konuştu.

 

Bu haber toplam 3452 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Copyright ©2010  Sağlık Aktuel Hastane Rehberi
Yazılım: CM Bilişim